Телепередача, де Тимошенко звинуватила Порошенка, йде з ефіру

06.07.2018, 17:13
Телепередача, де Тимошенко звинуватила Порошенка, йде з ефіру - Фото
Юлія Тимошенко в ефірі програми "Доброго ранку, Країно!" (Фото - скріншот відео)

Національна громадська телерадіокомпанія поскаржилася на порушення в контенті ТОВ Ера-Медіа, що випускає телепрограму "Доброго ранку, Країно!"

Телепередача на каналі UA:Перший, в ефірі якої лідер Батьківщини Юлія Тимошенко звинуватила президента Петра Порошенка в нібито бажанні розв'язати "велику війну" в Донбасі, буде закрита через "неодноразові порушення стандартів". Відповідну заяву Національної громадської телерадіокомпанії (НГТУ) опубліковано на її сайті.

Громадський мовник стверджує, що ранкова телепрограма "Доброго ранку, Країно!" - це власний продукт ТОВ Ера-Медіа, який виходить на UA:Перший за договором між двома компаніями.

Як зазначає НГТУ, договір не дозволяє їй втручатися в "творчий процес" команди Ери. Зважаючи на це мовник підкреслює, що "жодним чином не погоджував запрошення для інтерв'ю Юлії Тимошенко і не впливав на вибір тем для обговорення".

При цьому НГТУ нібито неодноразово фіксувала порушення стандартів в контенті Ери - "маніпуляції фактами, подачу власних думок як фактів, безпідставні узагальнення, неконкретні посилання на джерела інформації, експертні коментарі неналежної якості" та ін.

Мовник заявляє, що ще 5 та 7 червня 2018 року повідомив Еру про припинення договору про створення програми "Доброго ранку, Країно!" і його дія закінчується 10 липня 2018-го.

5 липня Тимошенко заявила, що Порошенко нібито виношує "вкрай небезпечний план" зі зриву виборів президента шляхом ескалації війни в Донбасі і введення в Україні воєнного стану.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев