RU

Телеканал ТВі покинуло більше 30 співробітників

29.04.2013, 22:41
Телеканал ТВі покинуло більше 30 співробітників - Фото
Співробітники ТВі, що звільнилися (фото - Мустафа Наєм)

31 співробітник телеканалу ТВі подали заяву про звільнення. Про це журналісти заявили біля будівлі ТВі.

За їх словами, протягом тижня профспілка журналістів чекала початку переговорів з новим керівництвом телеканалу. У разі успіху переговорів, страйкувальники готові були відновити свою роботу. "У ході попередніх зустрічей представники нового власника телеканалу разом з новим керівництвом ТВі прямо заявляли про неможливість виконання вимог колективу. У тому числі щодо незастосування санкцій до колективу ТВі, оголошення справжнього власника каналу і гарантії невтручання у професійну діяльність журналістів", - йдеться в оприлюдненому документі .

У заяві журналістів відзначається, що "остаточно можливість початку переговорів було зірвано врученням керівником ТОВ Інтерпрофіт Олегом Радченко письмового ультиматуму про вихід в ефір Мустафі Найєму (глава профспілкової організації журналістів телеканалу TВi, - ред.) під загрозою звільнення".

Співробітники ТВі не вважають можливим виконувати свої професійні обов'язки на каналі. "Ми... не можемо гарантувати нашому глядачеві надання об'єктивної та неупередженої інформації, і вважаємо, що люди, які називають себе новими власниками і менеджерами каналу, зруйнували репутацію ТВі. У цій ситуації ми бачимо єдиний прийнятний для нас вихід - піти", - йдеться в заяві журналістів.

Серед тих, хто подав заяви про звільнення - Мустафа Наєм, Роман Недзельський, Віталій Гайдукевич, Анастасія Станко, Ірина Славінська, Юлія Банкова та інші.

Крім того Найєм повідомив, що вони очікують приєднання до заяви про звільнення також колективу редакції програми "Знак оклику".

Раніше, 26 квітня, страйкуючі журналісти зробили заяву, в якій зазначалося, що учасники страйку неодноразово заявляли про свою готовність негайно вийти в ефір в тому випадку, якщо керівництво виконає раніше озвучені вимоги. Однак керівники ТВі так і не згодилися на початок переговорів.

Нагадаємо, днями телеканал ТВі заявив про зміну інвестора. Колишнього інвестора Костянтина Кагаловського повідомили про те, що він більше не пов'язаний із каналом. Новим інвестором став Олександр Альтман. Було звільнено генерального директора ТВі Наталю Катеринчук. Замість неї посаду зайняв Артем Шевченко, до недавніх пір - ведучий програми "Знак оклику!". Шевченко було внесено до держреєстру як правомочного гендиректора ТВі.

Нове керівництво заявило, що попередній власник нібито планував продати канал бізнесменам, пов'язаним з нинішньою українською владою. Сам Кагаловський називає те, що відбувається рейдерським захопленням і має намір повернути контроль над каналом. Частина журналістів каналу вирішила не виходити в ефір.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини