RU

Телеканал ТВі зі скандалом змінює інвестора і керівництво

23.04.2013, 11:03
Телеканал ТВі зі скандалом змінює інвестора і керівництво - Фото
Артем Шевченко (фото - ТВi)
Новим генеральним директором телеканалу ТВі став Артем Шевченко, змінивши в керівництві каналу Наталію Катеринчук. Крім того, новим інвестором каналу став відомий американський бізнесмен Олександр Альтман, який змінив Костянтина Кагаловського. Про це повідомляє прес-служба каналу.

При цьому, як повідомляє сайт  Українська правда, попереднього власника каналу ТВі Костянтина Кагаловського не пускають на канал. Очевидці повідомляють, що заступник директора з безпеки каналу з 09:00 ранку вівторка "перекрив все".

Шеф-редактор ТВі Віталій Портников у розмові з журналістами утримався від конкретних коментарів про ситуацію. "Головним завданням колективу має бути збереження незалежності редакційної політики і непідконтрольність влади", - сказав він.

Портников додав, що колектив каналу наполягатиме на цій позиції і він сам збирається бути гарантом цього.

Крім того, шеф-редактор ТВі повідомив, що на 15:00 заплановано загальні збори колективу.


Як повідомляє прес-служба ТВі у вівторок, своїм головним завданням Шевченко вважає перетворення телеканалу в прообраз суспільного мовлення. "У першу чергу ми запросимо повернутися на канал програми Марії Бурмаку та Вахтанга Кіпіані. А вже з вересня запропонуємо новий розклад мовлення. Сподіваємося, що українська влада виконає рекомендації Ради Європи та Європарламенту і дозволить каналу стенограма вести повноцінне ефірне мовлення", - сказав Шевченко.

У свою чергу Альтман вважає своїм пріоритетним завданням зберегти телеканал, як один з об'єктивних джерел інформації в Україні. "Багато років я був бізнес-партнером причетних до основи каналу панів Кагаловського і Гусинського. Але я народився в Україні, вважаю Україну своєю Батьківщиною і зроблю все, щоб наша країна стала повноправним членом Європейського Союзу", - зазначив бізнесмен.

Журналіст Артем Шевченко народився 30 жовтня 1977 Дніпропетровську. Закінчив Інститут журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Працював на телеканалах СТБ, ICTV, Студія 1+1, Тоніс, Інтер. Працює на ТВі з 2009 року.

Бізнесмен Олександр Альтман народився 19 листопада 1956 року в Одесі. З 1979 до 1986 року працював дослідником і аспірантом в Академії наук УРСР. У 1986 році став технічним директором компанії Інформінвест - першого в Радянському Союзі спільного підприємства, яке займалося розвитком високих технологій. З 1990 року живе в Нью-Йорку. Громадянин США. Організував в США фірму Advanced Materials, яка займається високотехнологічними матеріалами в галузі атомної енергетики. У 2007-2011 роках Альтман був радником міністра енергетики України. Кандидат фізико-математичних наук. Захистив дисертацію в 1985 році.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини