RU

Телеканал Інтер і Нацрада підписали мирову

02.04.2015, 14:58
Телеканал Інтер і Нацрада підписали мирову - Фото
20a3842b19eb797c02bae453e3b3a7d1.jpg
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України затвердила проект мирової угоди з телеканалом Інтер. Відповідне рішення підтримане більшістю членів Нацради, повідомляє Укрінформ.

Так, згідно з проектом документа, санкції раніше виданого попередження за трансляцію проросійського "новорічного вогника" із залученням громадян РФ з яскраво вираженою антиукраїнською позицією будуть зняті, а сама угода набуде чинності після його підписання головою Нацради.

Як зазначив член Нацради Григорій Шверк, телеканал подав позов до суду з метою оскарження виданого попередження. При цьому він додав, що представники Інтера звернулися до Нацради з проханням вирішити судовий спір мирним шляхом.

"Колеги з Інтера звернулися до нас щодо укладення мирової угоди. Вони приймають на себе відповідальність за те, що було в новорічній програмі", - зазначив чиновник.

В той же час, сказав Шверк, проект угоди передбачає скасування санкцій Нацради і зобов'язання Інтера здійснювати "дієві заходи по контролю за редакційною політикою, змістом ефіру на предмет можливості появи матеріалів, що розпалюють ворожнечу, принижують честь і гідність українського народу".

Нагадаємо, 15 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила телеканалу Інтер попередження по всіх трьох його ліцензіях (на супутникове, цифрове і ефірне аналогове мовлення) за результатами моніторингу його ефіру в новорічну ніч, коли транслювалася російська новорічна передача за участю осіб, що активно підтримують окупацію Криму і війну РФ проти України.

У експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів  рекомендували у зв'язку зі згаданим вище інцидентом позбавити телеканал ліцензії на мовлення.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини