Телеканал CNN виправив повідомлення про "російський" Сімферополь

03.01.2019, 10:38
Телеканал CNN виправив повідомлення про
Фото: Антон Шкаплеров/Instagram

Американський телеканал CNN виправив в новорічному матеріалі позначення міста Сімферополь на території окупованого Росією Криму, що порушує законодавство України. Про це повідомляє посольство України в США на сторінці в Facebook.

"Після оперативного звернення посольства України в США та закликів від української й іноземної аудиторії американський телеканал CNN виправив некоректне позначення приналежності українського міста Сімферополь в Російській Федерації", - повідомили в дипломатичному відомстві.

У новорічному фоторепортажі були показані кадри із зустрічі Нового року в різних куточках світу. Також була використана фотографія працівника пропагандистської російського ресурсу ТАСС з фотобанку Getty Images, під якою було написано, що Сімферополь - "російський".

"Ми сподіваємося, що наші друзі з CNN будуть краще перевіряти факти і вибирати контент. Сімферополь є українським містом на кримському півострові, окупованому Росією. Не виконуйте російський сценарій", - сказано в повідомленні посольства.

Дипломати подякували телеканалу за своєчасну реакцію і виправлення помилки.

Натисніть, щоб збільшити:

Фото: скріншот з сайту CNN

Фото: скріншот з сайту CNN

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Подставить плечо: Как бизнес спасает государство в период кризиса