RU

Таруту сьогодні допитають у справі про вбивство Щербаня

02.04.2013, 09:33
Таруту сьогодні допитають у справі про вбивство Щербаня - Фото
Сергій Тарута
Сьогодні в Печерському районному суді Києва відбудеться чергове засідання у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня, в якому звинувачують екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко. На сьогоднішньому засіданні буде допитаний бізнесмен Сергій Тарута.

Раніше захисники екс-прем'єра заявили, що Генпрокуратура приховує важливі свідчення Тарути і Віталія Гайдука, допит якого призначено на 5 квітня. Показання бізнесменів, на думку захисту Тимошенко, вступають у конфлікт з показаннями інших свідків від обвинувачення та свідчать про невинність Тимошенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Тимошенко виявила бажання приїхати до Києва на допит Тарути, але Державна пенітенціарна служба України заявила, що екс-прем'єр в останній момент відмовилася від поїздки.

У лютому-березні 2013 року в суді на стадії досудового слідства у справі Щербаня були допитані три свідки обвинувачення і один свідок захисту. Тимошенко на допитах не була присутня, хоча її захист неодноразово заявляв про бажання екс-прем'єра особисто брати участь в цих допитах.

Досьє на Сергія Таруту
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини