RU

Тарута виступає за проведення всеукраїнського референдуму

23.04.2014, 17:58
Тарута виступає за проведення всеукраїнського референдуму - Фото
Сергій Тарута

Голова Донецької обласної держадміністрації Сергій Тарута виступив з ініціативою про проведення національного референдуму. Про це він заявив в середу, 23 квітня, на зустрічі з керівниками міських та районних держадміністрацій.

"Національний референдум повинен стосуватися питань статусу російської мови і децентралізації влади в Україні. Люди хочуть референдум, люди повинні мати можливість його провести. Датою пропоную визначити 25 травня - день виборів президента України", - сказав Тарута
.

Він зазначив, що тепер необхідно якомога швидше почати процес формулювання питань для референдуму, щоб досягти згоди всіх зацікавлених сторін.

Тарута також закликав мерів і голів районів вести з жителями області діалог, щоб пояснити наслідки появи так званої "Донецької народної республіки". "Наша промисловість працює на глобальних ринках... Будь-які якісь тут утворення у вигляді республіки означають невизнану територію з усіма санкціями: ні виїхати, ні продати нікуди не можна. Це потрібно буде пояснити громадянам", - сказав губернатор області.

"Це означає наступне: через два місяці платити пенсію ніхто не буде, нізвідки буде її отримувати. Шахтарям заробітної плати не буде, бо немає куди реалізовувати вугілля, всім пільговикам - матерям з дітьми, інвалідам - теж нізвідки буде брати грошей, бо надходжень ніяких не буде", - заявив Тарута, додавши, що слово зараз є головною зброєю.

Раніше Тарута заявив, що влада працює над стабілізацією ситуації в області. Губернатор проводить постійні переговори з протестуючими групами населення області для зниження напруження ситуації. Крім того, оприлюднено його заяву, в якій підкреслюється багатонаціональний склад регіону і недопущення етнічних конфліктів. Тарута закликав засудити дії, що закликають до екстремістських дій стосовно осіб будь-якої національності.

Джерело
: Укрінформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини