RU

Тарута приїхав до суду у справі Щербаня і обіцяє говорити правду

02.04.2013, 10:24
Тарута приїхав до суду у справі Щербаня і обіцяє говорити правду - Фото
Сергій Тарута (ліворуч) і захисник Тимошенко Андрій Кожем'якін (праворуч)
Український бізнесмен Сергій Тарута прибув на засідання Печерського суду Києва, де сьогодні його повинні допитати як свідка у справі про вбивство ЄвгенаЩербаня.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в коментарях журналістам перед початком засідання Тарута заявив, що має намір говорити тільки правду: "Я ніколи не брешу".

На сьогоднішнє засідання також вперше прибув син убитого екс-губернатора Руслан Щербань. Інтереси Юлії Тимошенко представляють Андрій Кожем'якін, Олександр Плахотнюк та Сергій Власенко.

Раніше захисники екс-прем'єра заявили, що Генпрокуратура приховує важливі свідчення Тарути і Віталія Гайдука, допит якого призначено на 5 квітня. Показання бізнесменів, на думку захисту Тимошенко, вступають у конфлікт з показаннями інших свідків від обвинувачення та свідчать про невинність Тимошенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Тимошенко виявила бажання приїхати до Києва на допит Тарути, але Державна пенітенціарна служба України заявила, що екс-прем'єр в останній момент відмовилася від поїздки.

У лютому-березні 2013 року в суді на стадії досудового слідства у справі Щербаня були допитані три свідки обвинувачення і один свідок захисту. Тимошенко на допитах не була присутня, хоча її захист неодноразово заявляв про бажання екс-прем'єра особисто брати участь в цих допитах.

Досьє на Сергія Таруту
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини