RU

Тарасюк запропонував у спікери Кириленка

18.11.2008, 13:26

На засіданні фракції НУНС не розглядалася кандидатура Івана Плюща на посаду голови ВР, зате було запропоновано кандидатуру В’ячеслава Кириленка. Про це журналістам на брифінгу повідомив народний депутат від НУНС Борис Тарасюк.

"На фракції ця кандидатура (Івана Плюща на посаду спікера - ред.) не розглядалася, я вніс сьогодні іншу кандидатуру для винесення фракцією на вибори главою ВР, але ніяких рішень фракція не приймала з цього приводу. Тому немає підстав говорити про те, що ми за когось з нашої фракції будемо голосувати, немає поки рішення фракції", - сказав Б.Тарасюк, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Уточнюючи на прохання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, яку саме кандидатуру він запропонував на фракції, Б.Тарасюк повідомив, що запропонував ту ж кандидатуру, яка висувалася фракцією восени минулого року, а саме - В’ячеслава Кириленка.

Нагадаємо, на минулому тижні ВР відкликала Арсенія Яценюка з посади спікера парламенту. За це проголосували 233 народні депутати.

У Верховній Раді України вже зареєстровано проект Постанови ВР про обрання Головою українського парламенту В.Литвина. Суб'єктом законодавчої ініціативи виступив Олександр Омельченко, член фракції НУНС. Проект зареєстровано 12 листопада під № 3362.

Детальніше про відомих персон >>>

Усе про ситуацію в парламенті>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини