RU

Тарасюк закликає Литвина звільнити посаду Голови ВР

02.03.2010, 13:36

Народний депутат від НУНС Борис Тарасюк закликає Голову Верховної Ради Володимира Литвина подати у відставку в зв'язку з розпадом коаліції, який призначив його на посаду спікера. Про це він заявив сьогодні на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Б.Тарасюк уточнив: "Я хотів би нагадати, що Володимир Литвин був обраний голосами цієї неіснуючої коаліції. Тобто, якщо немає коаліції, то немає і Голови Верховної Ради Володимира Литвина, і я закликаю його подати у відставку разом з коаліцією".

Нагадаємо, сьогодні Голова Верховної Ради України В.Литвин повідомив про припинення діяльності коаліції в складі БЮТ, "Нашої України - Народної самооборони" і Блоку Литвина. За його словами, на погоджувальній раді представники чотирьох фракцій "констатували, що коаліції як такої немає". До того ж станом на 2 березня до апарату парламенту так і не були подані документи депутатських фракцій, які підтверджували б наявність 226 депутатів у коаліції "Національного розвитку, стабільності і порядку".

Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>
Борис Тарасюк: біографія та добірка новин>>>
Коаліціада: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини