RU

Тарасюк сумнівається, що Ющенко погодиться зробити його Міністром

06.03.2009, 17:07

Я вважаю малоймовірною мою роботу на посаді міністра закордонних справ. Про це заявив заступник глави фракції "Наша Україна - Народна самооборона", екс-голова Міністерства закордонних справ Борис Тарасюк, коментуючи можливе його призначення на посаду глави зовнішньополітичного відомства. Політик пояснив, що у нього з Президентом Віктором Ющенком "розходяться погляди на зовнішню політику держави".

Як пише "Українська правда", парламентар відзначив: "Я вважаю малоймовірною мою роботу на посаді міністра закордонних справ з Президентом і керівником Секретаріату Президента Балогою, який дає політично мотивовані вказівки Міністерству закордонних справ".

При цьому Б.Тарасюк наголосив, що наразі ніяких пропозицій від Президента очолити МЗС йому не надходило.

Нагадаємо, раніше коаліція депутатських фракцій звернулася до Президента України В.Ющенка з пропозицією внести у Верховну Раду подання на призначення лідера НРУ Б.Тарасюка Міністром закордонних справ України.

Раніше екс-голова МЗС Володимир Огризко звернувся до В.Ющенка з проханням не вносити його кандидатуру на посаду глави МЗС. Він вказав, що вважає неможливим "продовжувати роботу при такому керівництві Кабміну".

Борис Тарасюк: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини