RU

Тарасюк: Росія дала "ляпаса" новій українській владі

07.02.2011, 16:50
Тарасюк: Росія дала
1270f670f4150634393f8dd7e09a32fe.jpg

Тарасюк: Росія дала "ляпаса" новій українській владі

Ситуація навколо українських організацій у Росії - це "ляпас" новій українській владі. Про це сьогодні на прес-конференції, за підсумками візиту в РФ, заявив глава Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції, лідер НРУ Борис Тарасюк (на фото).

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Б.Тарасюк зазначив, що наступи на права етнічних українців відбуваються при новій українській владі, яка заявляє про дружні відносини із Росією: "Висновок напрошується сам собою: як би не лягала українська влада під Росію, як би не здавала інтереси, російська влада ніколи не заспокоїться, поки не буде знищено ґрунт для розвитку українських громад у Росії… Я вважаю це свого роду ляпасом нинішній проросійській українській владі від російської влади".

Б.Тарасюк збирається за результатами свого візиту підготувати ряд депутатських звернень до міністерства і відомства, а також до Президента України. "У них я буду звертати увагу на волаючу негативну ситуацію зі становищем українських громад у Росії, і вимагатиму від української влади виконання своїх обов'язків згідно зі статтею 12 Конституції України", - заявив він.

Лідер НРУ також зазначив, що у своєму зверненні до Міністра закордонних справ Костянтина Грищенка, крім ситуації з українськими громадами у Росії, порушить і ряд консульських питань, які перед ним поставили представники українських громад Росії.

"Це питання надання громадянства України громадянам Росії або особам, що не мають громадянства, а також ряд особистих питань, які люди не можуть вирішити, звертаючись до нашого посольства або до російської структури", - пояснив він.

До того ж Б.Тарасюк зазначив, що планує звернути увагу Міністерства культури на те, що українській державі слід би надавати більш істотну допомогу Українській бібліотеці в Росії в отриманні останніх українських видань.

Борис Тарасюк: біографія та добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини