RU

Тарасюк просить ГПУ допитати Пукача у справі загибелі Чорновола

14.08.2009, 14:44

Голова Народного Руху України (НРУ), народний депутат Борис Тарасюк звернувся до Генерального прокурора Олександра Медведька з проханням перевірити можливу наявність у затриманого колишнього високопосадовця МВС Олексія Пукача інформації, яка б забезпечила повноту розслідування загибелі В'ячеслава Чорновола і Євгена Павлова.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі НРУ, зокрема, у зверненні йдеться про те, що "навесні цього року "рухівці" і всі українські патріоти зі смутком відзначили гіркий ювілей - 10 років з дня політичного вбивства видатного громадського діяча, народного депутата, голови Народного Руху, Героя України В'ячеслава Максимовича Чорновола". "Разом з ним трагічно загинув помічник-консультант народного депутата Євген Павлов", - йдеться у документі.

"Всупереч очікуванням національно-демократичного співтовариства розвитку України як правової держави, протягом довгих років слідство так і не спромоглося встановити замовників і виконавців цього злочину. У зв'язку із затриманням колишнього високопосадовця МВС О.Пукача Рух звертається до Вас з проханням перевірити можливу наявність у нього інформації, яка забезпечила б повноту розслідування загибелі В'ячеслава Чорновола і Євгена Павлова і якнайшвидше завершення слідства", - підсумовується у зверненні Б.Тарасюка до Генпрокурора.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини