RU

Тарасюк попросив Австрію поселити Поживанова

17.02.2011, 09:30
Тарасюк попросив Австрію поселити Поживанова - Фото
347df454cb031a2c8658bb73afc6ee82.jpg

Тарасюк попросив Австрію поселити Поживанова

Лідер Народного Руху України Борис Тарасюк звернувся до офіційних осіб Австрії з проханням надати політичного притулку екс-голові Держкомрезерву Михайлу Поживанову (на фото), якщо той звернеться з таким клопотанням.

"Обов'язком українських політиків є надання допомоги і підтримки всім представникам колишньої влади, які зараз переживають гноблення і політичні репресії. У зв'язку з цим я особисто звернувся з листом до Міністра закордонних справ і Міністра внутрішніх справ Австрійської республіки з тим, щоб вони під час розгляду справи щодо надання політичного притулку М.Поживанову врахували ті аргументи, які я назвав", - сказав Б.Тарасюк, якого цитує прес-служба НРУ.

Він також зазначив, що йому невідомо, чи звертався з подібним клопотанням М.Поживанов до офіційних установ Австрії. Водночас політик повідомив, що знає з Інтернету про наміри М.Поживанова звернутися з відповідним проханням "у випадку, якщо українські правоохоронні органи вживатимуть заходів щодо оголошення його у міжнародний розшук".

Нагадаємо, раніше Головне слідче управління СБУ в межах розслідування кримінальних справ, порушених за фактами розкрадання державних коштів на суму понад 7 млрд. грн., зокрема виявлених міжнародними аудиторськими компаніями під час перевіркиі використання урядом бюджетних коштів у 2008-2009 роках і першому кварталі 2010 року, порушило кримінальну справу щодо М.Поживанова за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

У кінці січня стало відомо, що колишній глава Держкомрезерву М.Поживанов оголошений у розшук. До того ж Генеральна прокуратура не повідомила ніяких подробиць, зокрема, не вказала, у межах якої кримінальної справи він розшукується.

Пізніше колишній глава Держкомрезерву заявив, що збирається просити політичного притулку в Австрії.

З грудня 2007 року М.Поживанов займав пост голови Державного комітету з державного матеріального резерву, а з грудня 2008 по березень 2010 року був на посаді заступника Міністра економіки Богдана Данилишина.

Михайло Поживанов: біографія та добірка новин>>>
Борис Тарасюк: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини