RU

Тарасюк назвав блефом перемовини про об'єднання з Костенком

28.01.2011, 16:15
Тарасюк назвав блефом перемовини про об'єднання з Костенком - Фото
f7fa355f4db177d53c0231268f3a446c.jpg

Тарасюк назвав блефом перемовини про об'єднання з Костенком

Лідер НРУ Борис Тарасюк (на фото) спростував заяву голови УНП Юрія Костенка про проведення перемовин про об'єднання в єдину політичну партію. Про це він заявив на засіданні науково-практичної ради Всеукраїнського об'єднання ветеранів.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Народного Руху України, Б.Тарасюк наголосив: "Я, як голова НРУ, якого лідер УНП Ю. Костенко назвав серед тих, з ким ведуться перемовини, стверджую, що ніяких перемовин немає. Все це блеф".

За словами нардепа, деякі демократичні сили намагаються видати бажане за дійсне. Аналогічна ситуація, стверджує він, відбувається і навколо задекларованих перемовин про об'єднання "Фронту змін", "Громадянської позиції", Європейської партії України і УРП "Собор". "Керівник однієї із заявлених партій при особистій розмові спростував факт проведення таких перемовин", - зазначив він.

Б.Тарасюк уточнив, що "загалом висуваються абсурдні умови".

"Якщо, скажімо, Юлії Тимошенко не буде, то вони готові до об'єднання. Вибачте, але ніхто з них на останніх загальнонаціональних виборах не отримав 11,5 млн. голосів українських виборців. Інші говорять, що тільки за ідеологічними принципами треба об'єднуватися... Але я скажу, що сьогодні треба об'єднуватися не навколо ідеології, а навколо головної цінності - Україна. При владі антиукраїнські, антидержавні сили. З ними можна боротися, лише об'єднавши всіх, хто вважає себе демократами", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше лідер УНП Ю.Костенко заявив, що партія відповідно до політичних рішень з'їзду про об'єднання "правих" почала перемовини з найбільш близькими з ідеологічних позицій політсилами, - "Нашою Україною", "За Україну!", НРУ та іншими.

За словами Ю.Костенко, "оскільки УНП не здатна вирішити це завдання своїми силами, то проводить перемовини про створення правої партії не "під вождя" або соціальні протести, а під серйозну, іноді навіть непопулярну, програму реформ країни".

Раніше ЗМІ поширили інформацію про те, що лідери партій "Фронт змін", "Громадянська позиція", Європейська партія України і Українська республіканська партія "Собор" планують об'єднатися в одну політичну силу. Ніхто з лідерів партій її не спростував.

Борис Тарасюк: біографія та добірка новин>>>
Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини