RU

Табалов готовий вступити в Батьківщину після відставки Яценюка

08.04.2013, 12:10
Табалов готовий вступити в Батьківщину після відставки Яценюка - Фото
Андрій Табалов
Народний депутат Андрій Табалов готовий написати заяву про вступ у фракцію Батьківщина, якщо Арсеній Яценюк складе з себе повноваження лідера фракції. Про це йдеться в заяві на офіційному сайті політика.

"Я готовий написати заяву про вступ до фракції ВО Батьківщина і підтримати опозицію в скрутний час. Це непросте рішення, яке осмислювалось не один день. У 2012 році на моєму окрузі, в Кіровограді, склалася надзвичайна ситуація з виборами. І коли виникла загроза втрати перемоги десятків тисяч кіровоградців, я звернувся за юридичною підтримкою до керівництва об'єднаної опозиції, зокрема, і Арсенія Яценюка. Але не отримав цієї підтримки. Свою перемогу в судах я відстояв самостійно. Враховуючи це, я готовий стати членом фракції Батьківщина, але за умови, що Арсеній Яценюк складе з себе повноваження лідера фракції. Саме на ньому лежить відповідальність за розкол фракції та перетворення її членів в обслуговуючий персонал одного з кандидатів у президенти. Загострення президентських амбіцій і початок передвиборчого турне замаскованого під акцію Вставай Україно!, відсутність конструктиву і нездатність досягати компромісу , що спричинило "виїзне" засідання парламенту; програш у боротьбі за київські вибори через низьку явку саме депутатів з Батьківщини і, відповідно, провальне голосування - це ті причини, за якими Арсеній Яценюк піти з посади. За таких умов шанс зберегти фракцію ВО Батьківщина", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, батько і син Олександр і Андрій Табалови, що пройшли в Раду під прапором об'єднаної опозиції Батьківщина, відмовилися вступати в її фракцію напередодні першого дня роботи Ради нового скликання. На першій сесії через Табалова опозиція два дні блокувала трибуну. Батьківщина вимагала від двох депутатів скласти мандати. "Олександр і Андрій Табалов, обрані народними депутатами від об'єднаної опозиції Батьківщина, не увійшли до складу фракції Батьківщина через порушення присяги кандидата в народні депутати, підписаної ними 5 серпня минулого року", - заявили в партії. Прийняти присягу народного депутата опозиція їм не дозволила. ЗМІ охрестили Табалових першими тушками нового парламенту.

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини