RU

Табачник: Я про Собчак нічого поганого не казав

28.02.2013, 11:57
Табачник: Я про Собчак нічого поганого не казав - Фото
Дмитро Табачник
Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник стверджує, що не мав на увазі Ксенію Собчак, коли порівняв Національний університет Києво-Могилянська академія зі скандальною російською світською левицею.

"Я про неї нічого не говорив, тому що її прізвища не згадував. Це перше. По-друге, для мене те, що більш за все викликає презирство - це світські леви і світські левиці", - заявив він сьогодні журналістам у Києві.

На думку міністра, це люди, позбавлені будь-яких позитивних якостей, які бажають бути завжди в центрі уваги. "У центрі уваги потрібно бути якимись позитивними справами, творчими і науковими", - висловив думку міністр.

За його словами, сам він не любитель світських тусовок, а полюбляє відвідувати виставки, музеї, театри.

Нагадаємо, міністр освіти і науки, молоді та спорту України в понеділок порівняв Національний університет Києво-Могилянська академія з "російською світською левицею".

"Є така сумно відома російська світська левиця, яка ні співати, ні танцювати на сцені не вміє, але, разом з тим, скандалить на будь-яких світських тусовках, підтримуючи до себе сумнівний рівень уваги. Вона з відомої родини, її батько колись очолював велике місто", - сказав міністр, згадавши в цьому контексті ім'я Даша. На уточнююче запитання, кого він має на увазі, Табачник не дав прямої відповіді. При цьому він заявив: "У нас теж у вищій освіті є світська левиця - це Києво-Могилянська академія, яка весь час судиться проти вже чотирьох поспіль міністрів і завжди з одним і тим же результатом".

Ксенія Собчак сприйняла на свій рахунок вислів Табачника і відповіла українському чиновникові в соцмережі Twitter: "Табачник зовсім поганий... застряг десь у році 2004, судячи з того, яке в нього про мене уявлення... Ну ок, тоді Могилянка - найкращий ВНЗ України, зі своєю думкою і вільнодумними талановитими студентами".

Джерело: Інтерфакс-Україна

Досьє на Дмитра Табачника

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини