RU

Табачник порівняв Могилянку та її студентів з Собчак

25.02.2013, 16:16
Табачник порівняв Могилянку та її студентів з Собчак - Фото
Дмитро Табачник

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник порівняв Києво-Могилянську академію з російською світською левицею. Так міністр прокоментував програний університетом позов проти міністерства в Окружному адміністративному суді Києва.

"Знаєте, є така відома світська левиця в Росії, яка ні співати, ні танцювати, ні грати на сцені не вміє. Натомість скандалить на будь-яких світських тусовках, підтримуючи до себе сумнівний рівень уваги. Вона з відомої родини, її батько колись очолював велике місто. Так ось, у нас в освіті теж є така світська левиця - це Києво-Могилянська академія, яка невтомно судиться проти всіх міністрів освіти і завжди з одним і тим же результатом", - зазначив Табачник, передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ.

Він наголосив, що програла Могилянка і в останньому судовому процесі. "Якщо немає якихось досягнень в освіті, як, наприклад, в університета Шевченка, Київської політехніки - там можуть щороку назвати, скільки студентів у них виграють престижні конкурси, інтелектуальні змагання, скільки професорів запрошується з-за кордону, скільки отримали державних нагород, а хтось компенсує все це світськими заходами", - сказав міністр.

У своїй розповіді про світську левицю Табачник згадав ім'я Даша. На уточнююче запитання журналістів, що це за світська левиця, оскільки, за всіма описами мова йде про Ксенію Собчак, Табачник сказав: "Та яка різниця, яка. Світських левиць багато. Я думаю, не в цьому справа, а в тому, щоб показувати свої реальні досягнення".

Досьє на Дмитра Табачника

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини