RU

Табачник назвав протестуючих свободівців жалюгідною купкою людей

25.12.2012, 16:02
Табачник назвав протестуючих свободівців жалюгідною купкою людей - Фото
Дмитро Табачник
Близько 40 студентів та представників ВО Свобода у вівторок у Дніпропетровську провели пікет біля стін облдержадміністрації, в ході якого закидали портрет міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника сніжками.

"Таким чином ми протестуємо проти призначення Табачника на посаду міністра освіти і науки, молоді та спорту. Він нічого не зробив доброго за час перебування на посаді міністра", - заявили протестувальники.

Практично всі метальники потрапили в портрет. Якщо студенти потрапляли в портрет один раз, отримували заохочувальний приз, якщо три - шоколадну фігурку Діда Мороза.

На одну з лопат для прибирання снігу прикріпили ще один портрет Табачника, всі бажаючі мали змогу цій лопатою прибирати сніг навколо обладміністрації.

Співробітники міліції студентам не заважали. Порушень порядку під час акції не було.

Сам Табачник, будучи в Києві, заявив, що акція ВО Свобода проти його призначення міністром урівноважена двомастами вітальними телеграмами на його адресу.

"Я бачив цю жалюгідну купку з декількох десятків людей. Ми - вільна країна. Кілька десятків протестувало. Я думаю, це урівноважиться тим, що я вчора отримав більше 200 телеграм з привітаннями, починаючи зі шкіл Тернопільської області та закінчуючи радою ректорів Харківської області", - прокоментував він акцію.

"Вони хочуть всіх, як в тоталітарному суспільстві, примусити всіх говорити, мислити і діяти тільки як подобається їм ... Я ж не переможець конкурсу краси, щоб усім подобатись", - підсумував табачник.

Нагадаємо, 24 грудня президент Віктор Янукович перепризначив Дмитра Табачника міністром освіти і науки, молоді та спорту. Парламентом 25 грудня достроково припинив його депутатські повноваження (обраний за списком Партії регіонів).

Досьє на Дмитра Табачника

За матеріалами Інтерфакс-Україна 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини