RU

Табачник: Нам вдалося повернути правду про війну до підручників

07.05.2013, 21:27
Табачник: Нам вдалося повернути правду про війну до підручників - Фото
Фото: mon.gov.ua

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник заявив, що міністерство під його керівництвом повернуло "правду про Велику вітчизняну війну" до шкільних підручників і методичних посібників для вчителів. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

"Нам із колегами вдалося за останні роки відновити пам'ять Великої вітчизняної війни - у першу чергу, повернути правду про війну у шкільні підручники, конспекти, методичні посібники для вчителів", - сказав Табачник у вівторок, 7 травня, в ході урочистого привітання ветеранів з Днем перемоги.

Він зазначив, що "ця робота продовжується, і проводиться вона спільно з ветеранськими організаціями – як локального, так і всеукраїнського рівня". "Приємно зазначити, що незважаючи на певні роки, коли знецінювався подвиг великої перемоги, її значення, в Україні збереглися тисячі музеїв бойової слави, музеїв Великої вітчизняної війни - лише у київських середніх школах таких музеїв понад 80, міністерство щороку проводить конкурс на кращий музей", - підкреслив Табачник.

Досьє на Дмитра Табачника

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини