RU

Табачник хоче скоротити години української заради інформатики

20.02.2012, 10:16
Табачник хоче скоротити години української  заради інформатики - Фото
Дмитро Табачник
Міністерство освіти України розгляне пропозицію Академії педагогічних наук скоротити в середніх класах кількість годин на вивчення української мови та історії заради більш поглибленого вивчення інформатики. Про це в коментарі газеті Сегодня заявив міністр освіти Дмитро Табачник.

На даний момент в 5-7 класах українську мову вчать 3 години на тиждень, в 8-11 класах - всього 2 години на тиждень. Пропозиція академії - 2 години на тиждень з 5-го по 11-й клас. Крім того, на один урок на тиждень планують скоротити вивчення в 5-9 класах історії.

"Не пам'ятаю конкретні цифри, але скорочення можливі, серед іншого вони можуть торкнутися української мови та історії", - зазначив Табачник.

За його словами, робиться це з двох причин. "По-перше, щоб один урок на тиждень заощадити для більш поглибленого вивчення інформатики. Друга причина - це плани введення уроків другої іноземної мови. У Європі, куди так хочуть наші доброзичливці, 85% школярів вчать дві іноземні мови. Для інформатики та другої іноземної мови потрібні додаткові години, але додати 9-10 уроків на тиждень не дозволяють фізіологічні норми. Тому на певні скорочення міністерство, можливо, піде", - пояснив він.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що відповідно до проекту нових навчальних планів для 5-9 класів предмет "Історія України" зникне зі шкільної програми. За інформацією преси, відповідний наказ уже підписаний міністром освіти Дмитром Табачником і офіційно зареєстрований за N93 від 01.02.2012 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини