RU

Табачник звинуватив минуле керівництво МВС у руйнуванні системи підготовки кадрів

18.06.2010, 11:18

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник звинуватив попереднє керівництво Міністерства внутрішніх справ у руйнуванні системи підготовки кадрів для органів внутрішніх справ. Про це він заявив сьогодні у коментарі журналістам, повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Попереднє керівництво Міністерства внутрішніх справ руйнувало систему підготовки кадрів для внутрішніх справ. Відбувалася масова відмова в університеті внутрішніх справ від підготовки за спеціальністю правоохоронної діяльності", - зазначив Д.Табачник.

За його словами, вищі навчальні заклади, підвідомчі МВС, масово відмовлялися від спеціальності "правоохоронна діяльність" і переходили на "правознавство", що фактично було їхньою комерціалізацією. "І тільки новий Міністр Анатолій Могильов почав розбиратися з цією ситуацією", - наголосив він. Д.Табачник повідомив, що Міністерство освіти спільно з МВС вже створили робочу групу з реформування системи вищої освіти і забезпечення органів внутрішніх справ більш якісними кадрами.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини