RU

Табачник "приклав" Томенка головою об стіну і чекає вибачень

05.05.2011, 17:40
Табачник
d300e8e17241ae4f9204b5217764df42.jpg

Табачник "приклав" Томенка головою об стіну і чекає вибачень
Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник (на фото) спростував інформацію про те, що його відомство примушує виші платити гроші приватній фірмі, а віце-спікеру Миколі Томенку, який попросив Миколу Азарова розібратися з "фінансовими аферами" у сфері освіти, запропонував вдаритися "головою об стінку". Про це він заявив журналістам сьогодні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Д.Табачник наголосив: "Це брехня, це чергова неправда. З грудня місяця створено і функціонує Єдине освітнє інформаційне вікно".

Водночас, за словами міністра, коштів для того, щоб створити сильний інформаційний ресурс, не вистачає: "Тому зробили, там засновник - держпідприємство і ще хтось. Вони, як будь-яке підприємство, направили у виші прохання, хто хоче співпрацювати - розмістити свої правила прийому, свою рекламу і всяке таке. А Миколі Томенку я хочу сказати - нехай б'ється головою об стінку, по-перше, нехай перевіряє факти, це по-друге. А по-третє, нехай вибачиться перед українським народом за те, що коли він був віце-прем'єром, закрилося найбільше середніх шкіл".

Нагадаємо, віце-спікер М.Томенко сьогодні попросив Прем'єр-міністра Миколу Азарова розібратися в ситуації з примусовим платним розміщенням інформації про вищі навчальні заклади України на сайті, який "в наказому порядку" ніби запропонувало керівництву вишів Міністерству освіти і науки, молоді і спорту. Посилаючись на повідомлення у ЗМІ, М.Томенко заявив, що ректори українських вишів отримали від Міносвіти листа з вимогою підписати договір з ТОВ "Імперія-інфо" - власником сайта www.osvita.com. У жовтні минулого року цей сайт був представлений і рекомендований як інформаційний партнер Міносвіти.

У своєму зверненні віце-спікер зазначає, що насправді ситуація виглядає "як чергова фінансова афера" Міністерства освіти, оскільки за розміщення інформації про навчальний заклад на згаданому сайті його власники ніби просять з ректорів по 7,5 тис. грн. за квартал, що становить 30 тис. грн.

Дмитро Табачник: біографія та добірка новин>>>
Микола Томенко: біографія та добірка новин>>>
Освіта: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини