RU

Табачник "не пускає" Оробець у коаліцію

06.07.2010, 10:10

Народний депутат від фракції "Наша Україна - Народна самооборона" Леся Оробець спростовує інформацію про свій вступ до коаліції "Стабільність і реформи". "Хтось пустив чутку, що я написала заяву у коаліцію. Це неправда. Я не можу бути в коаліції, де Міністр освіти - Табачник", - написала Л.Оробець на своїй сторінці в Інтернет-проекті Twitter.

Водночас інші причини, які стримують її перехід у коаліцію, Л.Оробець у цьому пості не згадує.

Нагадаємо, на цьому тижні коаліція може поповнитися ще декількома депутатами. Про наявність заяв на вступ до коаліції від жіночої частини парламенту повідомив Глава Верховної Ради Володимир Литвин. "Мені кажуть, що є декілька заяв. Кажуть, що вони стосуються жіночої частини парламенту. Я їх не бачив. Це тільки та інформація, яку мені надали", - сказав В.Литвин.

За останнім часом до коаліції приєдналися вісім депутатів: шестеро - від "Нашої України - Народної самооборони" і два - від Блоку Юлії Тимошенко. Новими членами більшості стали Валерій Борисов ("Наша Україна"), Давід Жванія, Олег Новіков, Сергій Харовський, Віктор Шемчук і Володимир Марущенко (всі - "НС"). Від БЮТ коаліцію поповнили Арнольд Радовець і Віталій Курило.

Леся Оробець: біографія та добірка новин>>>
Коаліціада: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини