RU

Тітушко провини не визнає, прокуратура готує нове звинувачення

06.08.2013, 16:15
Тітушко провини не визнає, прокуратура готує нове звинувачення - Фото
99884d2b7581764c8c75bac27c916477.jpg
Прокуратура готує нове звинувачення у справі про напад на журналістів Ольгу Сніцарчук і Влада Соделя 18 травня, один з підсудних визнав свою провину.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після того як прокурор зачитав звинувачення, що пред'являються підсудним, а адвокат журналістів - їх цивільні позови, суддя Лариса Радуцька звернулася до підсудних з питанням, чи визнають вони свою провину і чи згодні з позовними вимогами. Позовних вимог не визнав жоден з підсудних. Вадим Тітушко, Сергій Приходько та Андрій Ярошенко свою провину не визнали, Михайло Пшук свою провину визнав.

Нагадаємо, що позовні вимоги потерпілих складають по 52 тис.грн. моральної компенсації постраждалим, а також моральна компенсація у позові Соделя - 1613 грн. (вартість розбитих окулярів), у Сніцарчук - 707 грн. 20 коп. (виклик швидкої допомоги і медичні послуги).

Потім прокурор Віталій Панов попросив у суду час для того, щоб підготувати нове звинувачення. Він пояснив журналістам, що така необхідність виникла у зв'язку з тим, що в нинішньому обвинувальному акті Тітушко звинувачується в кримінальному правопорушення разом із невстановленими слідством особами.

У той же час, за іншим звинуваченням він скоїв правопорушення разом з Ярошенком, Приходьком та Пшуком. "Тому необхідно в новому обвинувальному акті вказати, що Тітушко здійснив разом з даними особами кримінальне правопорушення", - сказав він.

Прокурор уточнив, що це не впливає на кваліфікацію - підсудні, як і раніше, звинувачуються в порушеннях, передбачених ч.2 статті 296 та ч.1 статті 171. Він також повідомив, що максимальне покарання, передбачене статтею 296, - до чотирьох років позбавлення волі.

Прокурор також уточнив, що якщо підсудний визнає свою провину, це може вплинути на призначення покарання, однак із цим питанням буде визначатися суд. Всі підсудні у справі мають середню освіту, офіційно ніде не працюють, до кримінальної відповідальності раніше притягувався з них тільки один - Михайло Пшук. Наступне судове засідання призначене на 9 серпня на 15:00.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини