RU

Тільки три депутати Ради з 450 пройшли тест на порядність

23.07.2012, 13:23
Тільки три депутати Ради з 450 пройшли тест на порядність - Фото
Найпоширеніше порушення серед депутатів, згідно з дослідженням, - голосування чужими картками. На ньому піймалися 419 обранців
Єдиними добропорядними депутатами Верховної Ради VI скликання є віце-спікер українського парламенту Микола Томенко, депутат з фракції НУНС Володимир Лановий, а також депутат-бютівець Олександр Гудима. Результати відповідного дослідження були оприлюднені в ході форуму "Чесна розмова з майбутнім парламентом" в понеділок в Києві.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, організатори руху перевіряли депутатів за такими критеріями як: порушення прав і свобод громадян, нестійка політична позиція, причетність до корупційних дій, неповна або недостовірна інформація про доходи, прогули і голосування чужими картками. Томенко, Гудима і Лановий не були помічені ні в одному із цих порушень.

У той же час, за даними дослідження, у фактах порушень прав і свобод громадян були помічені 89 народних депутатів, в причетності до корупційних дій - 198. В неповній чи недостовірній інформації про доходи - 382, ​​в голосуванні чужими картками - 419.

Крім цього, учасники руху Чесно нарахували 234 прогульники і 49 депутатів, які переходили з фракції у фракцію.

Директор фонду Демократичні ініціативи Ірина Бекешкіна зазначила, що у нинішнього парламенту - найнижчий рейтинг довіри за всю історію незалежної України. За її словами, вперше за п'ятибальною системою опитані соціологами українці поставили Верховній Раді шостого скликання "двійку". Вона зазначила, що це небезпечна тенденція, над якою варто задуматися, оскільки в демократичному суспільстві всі конфлікти повинні вирішуватися в парламенті.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини