RU

Тільки 1% європейців не бачить Україну в ЄС - опитування

24.06.2015, 13:00
Тільки 1% європейців не бачить Україну в ЄС - опитування - Фото
78c70aa5a22cfc7b4d83b20a506111ce.jpg
Європейці вважають Україну частиною Європи, однак приєднанню її до ЄС, на їхню думку, в основному заважає корупція. Такі результати опитування, проведеного компанією TNS на замовлення Інституту світової політики у ФРН, Франції, Італії, Іспанії, Великобританії та Польщі.

Результати опитування представила прес-аташе Альона Гетьманчук, повідомляє кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ.

Як з'ясувалося в ході дослідження, 35% опитаних вважають, що для вступу до Євросоюзу Україна повинна подолати корупцію, а ще 25% респондентів вважають, що українській владі необхідно позбутися олігархів.

Тільки 14% опитаних європейців заявили, що в питанні євроінтеграції України слід враховувати позицію Росії, а 10%, як виявилося, в принципі проти розширення ЄС.

Найбільш байдужими серед європейців щодо України виявилися британці, а самими скептичними - французи.

Серед аргументів на користь приєднання України до ЄС - те, що вона і так географічно є частиною Європи (31% опитаних). Інший аргумент - необхідність захистити Україну від нових посягань РФ (30%). 15% респондентів впевнені, що входження України в ЄС розширить зону стабільності в Європі. І лише 1% опитаних вважає, що Україна не повинна входити до складу ЄС.

Основні асоціації з Україною у європейців поки що негативні: війна (46%), Росія (18%) і бідність (9%). Серед позитивних асоціацій Київ (8%), Східна Європа (5%), енергоносії (4%), футбол (3%), Помаранчева революція (3%). Крім цього, серед позитиву тільки 3% європейців назвали найкрасивіших українських жінок.

У процесі проведення соціологічного дослідження було опитано більше 5,5 тисяч людей, які проживають у країнах Євросоюзу.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини