RU

Тігіпко закликав однопартійців об'єднуватися з Партією регіонів

16.03.2012, 13:27
Тігіпко закликав однопартійців об'єднуватися з Партією регіонів - Фото
Сергій Тігіпко

Лідер партії Сильна Україна, віце-прем'єр Сергій Тігіпко  вважає правильним рішення про об'єднання його політичної сили з Партією регіонів. Про це він заявив у своєму відеозверненні до членів партії напередодні з'їздів двох політсил, які пройдуть 17 березня в Києві.

"Я абсолютно переконаний, що це рішення - правильне. У партії Сильна України та Партії регіонів спільні цілі. І спільне завдання. Я переконаний, що ми потрібні Партії регіонів, тому що ми можемо додати їй ініціативи й додати реформ. І це абсолютно необхідно сьогодні і владі, і суспільству ", - сказав Тігіпко, якого цитує прес-служба Сильної України.

Тігіпко зазначив, що, увійшовши в потужну партію, яка знаходиться у владі, можна буде інтенсивніше втілювати реформаторські напрацювання, які мають сильноукраїнці. "Партія - це тільки інструмент для того, щоб працювати на людей, щоб допомагати людям. Сильна Україна свою роботу виконала. Зараз прийшов час нових змін, нових трансформацій. Давайте ще багато разом зробимо для користі українців", - закликав Тігіпко. Він додав, що найближчим часом основним блоком роботи буде втілення нової соціальної політики. Крім того, Тігіпко анонсував блок економічних ініціатив, які полегшать роботу бізнесу.

Тігіпко закликав однопартійців шукати шляхи співпраці з Партією регіонів. "Я закликаю всіх вас об'єднуватися, вступати в Партію регіонів, об'єднувати фракції, працювати на авторитет Партії регіонів. Ми це можемо. Не бійтеся політичної конкуренції. Ви зможете відбутися так само, як ви відбулися в партії Сильна Україна, і в Партії регіонів", - політик.

За даними прес-служби партії, з'їзд з питання об'єднання з Партією регіонів пройде в закритому режимі в суботу, 17 березня. З'їзд розпочнеться о 10:00 без участі преси. На 12:00 запланований з'їзд Партії регіонів, який пройде у відкритому режимі. На з'їзді Партії регіонів буде присутній Тігіпко, який виступить перед делегатами разом з представниками керівництва Партії регіонів. Тоді планується оголосити про об'єднання двох політсил.

Нагадаємо, раніше з Сильної України вийшли кілька політиків, які не захотіли вступати в ПР, зокрема, заступник керівника партії Олександра Кужель. Рейтинг Сергія Тігіпка з 13%, набраних в 1-му турі президентських виборів в січні 2010 року, знизився до 3-4% в лютому 2012 року, за даними різних соцопитувань.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини