RU

Тігіпко про пенсії: Влада повинна тримати удар і не поступатися

25.10.2012, 04:17
Тігіпко про пенсії: Влада повинна тримати удар і не поступатися - Фото
Сергій Тігіпко

Віце-прем'єр міністр - міністр соцполітики України Сергій Тігіпко вважає, що влада повинна чинити опір деяким ініціативам пільговиків і пенсіонерів. Про це він заявив в ефірі Першого національного телеканалу, коментуючи проблеми чорнобильців і афганців.

"Влада іноді повинна тримати удар - там, де вона вважає за необхідне ... Ми іноді давали слабину", - сказав він.

За словами Тігіпка, представники "деяких громадських організацій" прийшли до нього і відстоювали свої права, посилаючись на рішення судів. "Я подивився їх пенсії, які у них були 13, 15, 20 тисяч гривень ... Плюс разові виплати, які доходили до 500 тисяч гривень ... Я відразу згадав, скільки пенсіонерів в країні ... Вважаю, що в таких випадках необхідно тримати удар: апелювати до суспільства, якщо треба, показувати всі ці речі, і не йти на якісь поступки", - підкреслив політик.

Нагадаємо, восени минулого року по всій Україні чорнобильські пільговики і ветерани-афганці провели цілу серію гучних акцій, вимагаючи від влади виплат і пільг, гарантованих українськими законами. Влада змушена була піти на деякі поступки. Проте вже в червні 2012 року президент Віктор Янукович підписав скандальний закон про гарантії держави щодо виконання судових рішень, який в 2011 році викликав таке обурення пільговиків.

Досьє на Сергія Тігіпка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини