RU

Тігіпко обіцяє поговорити про Тимошенко з Азаровим і Лавриновичем

19.03.2012, 13:10
Тігіпко обіцяє поговорити про Тимошенко з Азаровим і Лавриновичем - Фото
Сергій Тігіпко
У Кабінеті міністрів обіцяють чітку реакцію щодо медичної допомоги для екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, виступаючи у Верховній Раді на засіданні погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Тігіпко підкреслив: "Що стосується медичної допомоги Юлії Володимирівні Тимошенко, я зараз переговорю з міністром Лавриновичем і з прем'єр-міністром (Азаровим, - ред.) для того, щоб реакція уряду була чіткою".

Нагадаємо, Європейський суд з прав людини зобов'язав Україну надати екс-прем'єру Тимошенко медичну допомогу у відповідному медичному закладі. Таке розпорядження суд виніс в рамках правила 39-1 регламенту (попередні судові заходи). Сама Тимошенко повідомила, що стаціонар для неї "будують" прямо в колонії.

Міністр юстиції Олександр Лавринович з такою позицією не погодився. За його словами, це не компетенція Євросуду. "Що стосується повноважень Європейського суду - це не входить в його компетенцію", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини