RU

Тігіпко не зміг домовитися про злиття з Партією регіонів, - ЗМІ

25.11.2011, 13:28
Тігіпко не зміг домовитися про злиття з Партією регіонів, - ЗМІ - Фото
На фото: Сергій Тігіпко
Об'єднання Сильної України з Партією регіонів, намічене на кінець листопада, переноситься на невизначений термін. Причиною тому стало небажання керівництва Партії регіонів виконувати кадрові вимоги лідера Сильної України Сергія Тігіпка. Про це пише Комерсант-Україна у статті "Прихильникам вхід заборонено".

За даними видання, в Партії регіонів більше не приховують, що готові прийняти у свої ряди тільки Тігіпка, без партії.

Цього тижня закінчується термін, відведений Сергієм Тігіпком на вирішення питань зі злиття та проведення об'єднавчого з'їзду. У прес-службі партії про будь-які успіхи у підготовці до з'їзду нічого сказати не можуть.

"Коли стане відома дата, ми обов'язково повідомимо", - сказала прес-секретар Сильної Україна Євгенія Кравчук.

Джерело газети, близьке до переговорного процесу, повідомило, що за останні кілька тижнів сторони так і не наблизилися до компромісу. "Тігіпко, як і раніше, хоче отримати високі пости в уряді для своїх людей, а Партія регіонів з цим категорично не згодна", - зазначив він.

Не кращим чином на хід переговорів впливає атмосфера в Кабміні. Ініціативи Тігіпка щодо введення податку на багатство та операції з офшорами, за словами співрозмовника, дратують представників економічного блоку уряду, в тому числі прем'єра, лідера Партії регіонів Миколу Азарова.

Регіонали розглядають можливість переходу до них одного Тігіпка. "Теоретично до Партії регіонів може вступити тільки пан Тігіпко. Так свого часу зробили Анатолій Кінах (екс-голова Партії промисловців та підприємців, - ред.) та Інна Богословська (партія Віче, - ред.). Але тоді у його політичної сили немає майбутнього, так як Сильна України створювалася під лідера", - пояснив заступник глави фракції ПР Володимир Зубанов.

Нагадаємо, сам Тігіпко раніше заявив, що не піде в опозицію у випадку, якщо прийдеться не до двору в Партії регіонів й уряді, а далі бізнесу його не пошлють. "У бізнес встигнемо завжди. Я кажу собі: далі бізнесу не пошлють. Це точно. Тим більше, що я в цій справі досить самодостатній", - додав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини