RU

Тігіпко може піти в опозицію, - ЗМІ

28.12.2011, 10:46
Тігіпко може піти в опозицію, - ЗМІ - Фото
Тігіпко може відмовитися від об'єднання з регіоналами
Об'єднання Сильної України та Партії регіонів може і не відбутися. Про це пише газета Сегодня, посилаючись на власні джерела.

Інформація з-за закритих дверей Кабміну вельми суперечлива, пише видання. Найбільш радикальний прогноз розповів один з близьких до влади політологів, який сказав, що лідер Сильної України віце-прем'єр Сергій Тігіпко незабаром після Нового року голосно грюкне дверима і покине свій пост, пішовши в опозицію. "Він розчарувався у своїх перспективах у відносинах з регіоналами", - розповів політолог.

Втім, в оточенні Тігіпка цю інформацію дещо підкоригували. "Бунтувати Сергій Леонідович не буде за жодних умов, - сказав один із соратників Тігіпка. - І з поста віце-прем'єра він йти не збирається. Але ймовірність того, що Сильна Україна не буде об'єднуватися з регіоналами - зараз вище 50%. Злиття нічого не додасть ні йому, ні регіонам. Швидше за все, Сильна Україна піде другою колоною влади на вибори і спробує подолати 5%-ний бар'єр, або зосередиться на роботі в мажоритарних округах, поділивши їх з регіоналами, - це ще не вирішено.

Нагадаємо, намір об'єднати сили глава Партії регіонів Микола Азаров і Сильної України Сергій Тігіпко озвучили ще 16 серпня. Але до кінця листопада, коли, власне, і повинно було відбутися об'єднання, не встигли провести всі необхідні процедури.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини