RU

Тігіпко закликав негайно підписати Податковий кодекс

22.11.2010, 08:40
Тігіпко закликав негайно підписати Податковий кодекс - Фото
ec4764aebd0d57fff65ce636bf5aa504.jpg

Тігіпко закликав негайно підписати Податковий кодекс
Якщо Податковий кодекс, проголосований Верховною Радою, не буде підписаний зараз, то не буде підписаний більше ніколи. Про це віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко заявив у студії "Великої політики" у п’ятничному ефірі на телеканалі "Інтер".

"У понеділок та група, яка розробляла Податковий кодекс, і яка зараз працює над його варіантами, прийнятими у Верховній Раді, збереться у мене о дев'ятій годині ранку. Тоді я зможу говорити більш конкретно, чи є якісь великі, серйозні зміни. Не хотілося б. Я вважаю, що Податковий кодекс дуже потрібен, і було б дуже добре, якби Президент його підписав", - заявив віце-прем'єр.

До того ж С.Тігіпко наголосив, що той підхід глави держави, що Податковий кодекс ще будуть змінювати, абсолютно правильний. "Я зараз закінчив невелику нараду зі своїми консультантами. У мене відсотків 90, що Президент підпише", - зазначив віце-прем'єр.

До того ж, відповідаючи на питання, чому уряд так поспішає з прийняттям кодексу, С.Тігіпко зазначив, що "ми вже років на десять спізнилися з його прийняттям - це як мінімум".

"Коли його приймати? Якщо ми не приймемо його зараз, то Податковий кодекс повинен буде "включитися" в 2012 році, прямо перед виборами. У кого з політиків підніметься рука підписати такий Податковий кодекс? Знову забуксуємо. Знову зупинимося. Я наполягаю: негайно його треба підписувати і "включати". Але не зупинятися в його доопрацюванні", - наголосив віце-прем'єр.

Нагадаємо, 18 листопада Верховна Рада прийняла у другому читанні і загалом Податковий кодекс України. За це рішення проголосували 269 з 348 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Член оргкомітету підприємців-страйкарів Олександр Данилюк заявив, що підприємці не збираються виконувати Податковий кодекс у разі його підписання, оскільки документ прийнятий з порушенням чинного законодавства. Президент Віктор Янукович прийме рішення щодо підписання Податкового кодексу після того, як ознайомиться з висновками експертів.

Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини