RU

Тігіпко: Я зроблю все для розпуску Верховної Ради

28.01.2010, 09:35

Сергій Тігіпко зробить все, щоб нинішнє скликання Верховної Ради було розпущене, що він і радитиме зробити наступному Президенту. Про це політик заявив вчора під час "гарячої лінії" на "Комсомольській правді в Україні".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на думку політика, для того щоб провести необхідні для держави реформи, новообраному главі держави доведеться заручитися підтримкою нового парламенту. "Якщо прийде Президент, який захоче обратися і у 2015 році, він просто повинен це зробити. Президент повинен отримати час для реформ, а на це треба як мінімум півтора року. У 2012 році, наполягаючи на реформах, Президент ризикує виявитися у меншості - і буде безвлад", - наголосив політик і додав: "Тому, якби мені Бог дав можливість - я зробив би все, щоб парламент був розпущений",

С.Тігіпко розповів, що необхідно було б створити стабільну ситуацію на 5 років, щоб можна було проводити непопулярні реформи. "Сьогодні ж почнеться колосальна політична торгівля і корупція у парламенті: це буде грабіж бюджету. А з такими підходами країну не побудуєш... Сьогоднішній же парламент тільки на це і налаштований", - впевнений С.Тігіпко.

Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини