RU

Тігіпко вірить у непідкупність виборців

13.01.2010, 14:16

Спроби сфальсифікувати результати виборів за допомогою голосування вдома робитися будуть, але вплинути на остаточний результат таким чином навряд чи зможуть. Про це заявив на прес-конференції у Києві кандидат у президенти України Сергій Тігіпко.

"Я думаю, що особливо старі кандидати будуть старатися провести фальсифікації, але впевнений, що ні до чого це не приведе. Можете собі уявити, який масштаб необхідно організувати, щоб якимось чином істотно вплинути на результат шляхом голосування вдома", - зазначив С. Тігіпко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Крім того, за словами С.Тігіпка, виборці, якщо порівнювати з 2004 роком, налаштовані абсолютно по-іншому. "Не так вже й вони готові взяти і продатися. Більшість дуже принципова у виборі Президента", - наголосив він.

С.Тігіпко вважає, що ситуація з голосуванням вдома спеціально роздувається, щоб відвернути увагу виборців від значно істотніших проблем, зокрема зміни, які несуть країні майбутні вибори, і реформи, що необхідно провести насамперед.

Досьє на Сергія Тігіпко >>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини