RU

Тігіпко в черговий раз виправив Тимошенко

04.02.2010, 16:55

Український політик Сергій Тігіпко назвав некоректною заяву Юлії Тимошенко про те, що він відмовився її публічно підтримати через страх втратити електорат на майбутніх у кінці травня місцевих виборах.

За інформацією прес-служби політика, С.Тігіпко заявив, що його позиція, висловлена відразу ж після першого туру голосування 17 січня, залишається ясною і незмінною. "Я дуже поважаю моїх виборців, щоб закликати їх голосувати у другому турі за того чи іншого кандидата. І Янукович, і Тимошенко мали досить часу і можливостей для того, щоб показати народу свої здібності управляти державою. І я готовий прийняти будь-який вибір українців, співпрацювати з будь-яким всенародно обраним президентом, але тільки в тому разі, якщо буде створено парламентську більшість, здатну гарантувати реалізацію комплексу реформ, спрямованих на виведення країни з кризи і забезпечення динамічного економічного розвитку України", - наголосив політик.

Коментуючи заяву Ю.Тимошенко про те, що у неї з С.Тігіпко один ворог, політик наголосив: "Ворогом нікого не вважаю - ні Тимошенко, ні Януковича. Таке політичне протистояння явно не сприяє об'єднанню країни".

Нагадаємо, раніше кандидат на пост президента України Ю.Тимошенко заявляла, що С.Тігіпко погодився на її пропозицію очолити Кабінет Міністрів, коли вона стане Президентом. Пізніше С.Тігіпко спростував цю інформацію.

Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини