RU

Тігіпко розкритикував економічну політику Тимошенко

29.01.2010, 15:00

Уряд не зробив жодних дій для протидії кризі. Про це заявив політик Сергій Тігіпко, коментуючи проблеми, які є в Україні.

За інформацією прес-служби політика, С.Тігіпко зазначив: "Найбільшою проблемою країни вважаю бюджет. Те, що пішли затримки щодо заробітної плати, і досі багато хто не отримав зарплати за грудень, - вже симптом економічного спаду. Нічого, жодних дій не було зроблено у відповідь кризі, і зараз у нас просто не вистачає надходжень до бюджету. Уряд "заліз" до місцевих бюджетів, почав використати не свої кошти, а зараз ще і щодо газу підуть великі платежі, з кожним днем дедалі важче".

На думку політика, саме тому реформи в економіці зараз - невідкладне завдання для влади.

Раніше С.Тігіпко неодноразово заявляв про необхідність прийняття реального бюджету, налагодження кредитування економіки і забезпечення промисловості держзамовленнями для реалізації інфраструктурних проектів. До того ж політик рішуче виступає проти витрачання зарубіжних позик і коштів емісії НБУ безпосередньо на погашення соціальних зобов'язань уряду. С.Тігіпко вважає, що така практика може призвести тільки до гіперінфляції.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини