RU

Тігіпко пояснив, чому пішов у Кабмін Азарова

12.03.2010, 14:10

Сергій Тігіпко пішов працювати в уряд Миколи Азарова, щоб "робити справу". Про це він заявив сьогодні на прес-конференції. "Люди, які голосували за мене, голосували за реформи і за дії. Мені неважливий пост, мені важлива дія", - сказав він.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, С.Тігіпко звернув увагу на те, що в Україні вперше за останні роки сформувалася конфігурація влади, при якій Президент, Прем'єр-міністр і коаліція представляють одну команду. "Для мене це (робота в уряді, - ред.) політичний ризик. Якщо будуть реформи - я виграю, не будуть - я програю", - наголосив він.

С.Тігіпко підтвердив, що при прийнятті рішення про роботу в уряді радився із західними послами і дипломатами. Але остаточне рішення він прийняв вже після того, як було сформовано коаліцію. "Довелося вирішити, йти в опозицію чи робити справу. Я вирішив робити справу... Не чекайте від мене критики влади. Ми повинні працювати єдиною командою", - пояснив С.Тігіпко, додавши, що це рішення підтримала партія "Сильна Україна".

Щодо політичного майбутнього "Сильної України", то С.Тігіпко пообіцяв на всіх наступних виборах вона братиме участь окремим блоком.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада призначила склад нового українського уряду на чолі з Миколою Азаровим. За постанову N6177 проголосували 240 депутатів. Віце-прем'єром став С.Тігіпко, що посів третє місце у першому турі виборів Президента. С.Тігіпко у Кабміні відповідатиме за економічний блок.

Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини