RU

Тігіпко порадив Ющенкові не говорити про НАТО

23.09.2009, 16:56

Зараз Україні варто дотримуватися нейтрального статусу і не влаштовувати дискусій на тему вступу в НАТО. Такої думки дотримується політик Сергій Тігіпко. Зокрема, таким чином він прокоментував заяву Президента України Віктора Ющенка про те, що членство в НАТО і українська незалежність - це майже слова-синоніми.

За словами С.Тігіпка, В.Ющенко продовжує думати, що формує майбутнє нашої країни, і забуває про те, що через кілька місяців в Україні буде новий глава держави. "Українським політикам варто відмовитися від суперечок на тему вступу в НАТО, оскільки, по-перше, цю ідею негативно сприймають понад 70% українців. А по-друге, сам Альянс також постійно змінюється як структура. І ще не відомо, яким він буде через десять-п'ятнадцять років", - вказав політик.

Також С.Тігіпко наголосив, що в Європі вже неодноразово висловлювалися ідеї з приводу створення загальноєвропейської системи безпеки з участю Росії. На думку політика, приєднання Києва до цієї системи дало б можливість покінчити з дискусіями навколо теми вступу України в НАТО.

Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини