RU

Тігіпко пішов з усіх посад

16.06.2009, 13:16

Сергій Тігіпко пішов з усіх своїх високих посад, щоб присвятити весь свій час передвиборній президентській кампанії. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, С.Тігіпко повідомив, пішов з посади радника Прем'єр-міністра України, співголови Ради інвесторів України, голови правління ВАТ "Swedbank" і віце-президента Українського кредитно-банківського союзу. "Я сьогодні ще раз чітко заявляю, що я йду на президентські вибори, і я буду в них брати дуже активну участь...", - сказав він. "Таким чином, у мене є тільки одна зараз робота - це політика і президентські вибори, які почнуться у вересні", - наголосив політик.

Оцінюючи ситуацію в Україні, С.Тігіпко сказав, що країні потрібен сильний Президент з ширшими повноваженнями, ніж ті, які є зараз. На його думку, Україна має сконцентруватися на розвиткові і модернізації економіки країни.

Водночас, він відзначив, що в Україні не залишилося жодного сектора, де не було б корупції. "Я вважаю, що нам потрібна насамперед концентрація влади. Концентрація і компетенція - це дві основні тези, на яких би я сьогодні наполягав. Нам потрібна концентрована і розумна влада, грамотна, професійна", - резюмував С.Тігіпко.

Нагадаємо, раніше С.Тігіпко сказав, що для ефективного початку президентської кампанії, щоб заявити про себе і знайти однодумців, знадобиться близько 15-20 млн.грн. "Стартувати буду точно за свої, а потім звернуся до людей, які допоможуть з фінансуванням", - вказав політик.

Сергій Тігіпко: біографія і добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини