RU

Тігіпко підтвердив готовність злити Сильну Україну з Партією регіонів

16.08.2011, 14:31
Тігіпко підтвердив готовність злити Сильну Україну з Партією регіонів - Фото
22fef869c4ebe8cc7beeca2d53afe248.jpg

Тігіпко підтвердив готовність злити Сильну Україну з Партією регіонів
Голова партії Сильна Україна, віце-прем'єр Сергій Тігіпко і голова Партії регіонів, прем'єр-міністр Микола Азаров заявляють про ініціативу приєднання партії Сильна Україна до Партії регіонів. Про це глава уряду повідомив сьогодні на спільній прес-конференції з Тігіпко у Києві.

"Ми з Сергієм Тігіпко виступаємо з ініціативою об'єднання, приєднання партії Сильна Україна до Партії регіонів", - цитує Миколу Азарова Інтерфакс-Україна.

"Нам потрібна консолідація. Цей крок піде на користь партіям і країні", - зазначив Тігіпко.

"Пропонуємо нашу платформу як платформу для об'єднання всіх сил, які хочуть зробити нашу Україну європейською країною", - додав Азаров.

Сторони збираються завершити операцію протягом двох місяців. "Це займе місяці два точно", - сказав глава уряду.

Нагадаємо, раніше сьогодні джерела ЛІГАБізнесІнформ в партії Сильна Україна повідомили, що на сьогоднішньому засіданні політради партії розглядається питання про приєднання Сильної України до Партії регіонів.

Пізніше співрозмовники агентства з Сильної України уточнили, що не всі в оточенні Сергія Тігіпка в захваті від перспективи злиття з регіоналами. У партії починається відкрита дискусія, а остаточне рішення про приєднання до ПР повинен прийняти з'їзд Сильної України.

Сергій Тігіпко: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини