RU

Тігіпко назвав причини скромного результату його партії

03.11.2010, 15:35
Тігіпко назвав причини скромного результату його партії - Фото
add5f6697a3096dcbb59320c3b167c8d.jpg

Тігіпко назвав причини скромного результату його партії

Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко вважає основною причиною скромного результату його партії "Сильна Україна" на місцевих виборах роботу у владі, але йти з уряду або міняти риторику не збирається. Про це він заявив сьогодні журналістам, коментуючи результати виборів.

"У мене подвійне ставлення до цих виборів, тому що, з одного боку, ми за тиждень до виборів чітко бачили свої рейтинги і ми були третіми за рейтингами. Більше того, ми бачили тенденції і повинні були зростати. З іншого боку, нас, безумовно, той результат, який ми отримали сьогодні, задовольнити не може, він менший, ніж ми чекали", - сказав С.Тігипко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Відповідаючи на питання про причини такого результату, С.Тігіпко зазначив, що тут спрацював "чорний піар" і додав: "Я думаю, що є причина в тому, що я працюю в уряді і що всі проблемні питання, які були пов'язані з тими чи іншими кроками уряду, вдалося всім асоціювати зі мною. І думаю, що це також така, напевно, найсерйозніша проблема".

Водночас С.Тігіпко, за його словами, йти з уряду до місцевих органів влади не збирається. "Я залишуся працювати в уряді. Більше того, відразу можу сказати: зміни риторики не буде. Я чітко знаю, що Україна втрачає найбільше від того, що не проведені реформи. Популярні вони чи непопулярні, їх треба проводити", - сказав він.

Відповідаючи на питання щодо використання адмінресурсу під час місцевих виборів, С.Тігіпко зазначив: "Скарг було багато, і переважно скарги були на те, що певні представники адміністрації запрошували і у бесідах чинили тиск. Відразу можу сказати, що сприймати це як порушення ми не можемо, і коли ми почали це фіксувати, то нічого такого серйозного ми не змогли знайти".

Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>
"Сильна Україна": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини