RU

Тігіпко допускає базування Чорноморського флоту в Україні і після 2017 року

16.06.2009, 08:40

Якщо Україні буде вигідно, щоб Чорноморський флот РФ залишався у Севастополі після 2017 року, про це можна вести перемовини. Таку думку висловив співголова Ради інвесторів при Кабінеті Міністрів Сергій Тігіпко в інтерв'ю "Українській правді".

"Прийде час, ми сядемо за стіл переговорів і обговоримо це питання", - сказав політик. "Але ми маємо отримати за це реальну ціну і бути абсолютно прагматичними", - наголосив він.

"Ключове слово моєї відповіді – прагматизм. Ми дуже емоційні. Якщо це заборонено Конституцією, і до 2017 року не буде ніяких змін, то і ЧФ РФ в Криму не буде", - вказав С.Тігіпко. "Але якщо депутати ухвалять рішення змінити цю норму Конституції і країна отримає від цього економічні вигоди, які не будуть впливати на нашу незалежність, то все можливо ", - заявив політик.

Нагадаємо, раніше спікер Ради Федерації РФ Сергій Миронов заявив, що Чорноморський флот Російської Федерації має залишитися в українському Севастополі і після закінчення дії договору про його перебування на території України у 2017 році.

Російський флот в Криму: добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини