RU

Тігіпка і Табачника викликають у Верховну Раду

18.10.2010, 14:55

У п'ятницю під час урядової години Верховна Рада може заслухати Віце-прем'єра з питань економіки Сергія Тігіпка і Міністра освіти і науки Дмитра Табачника. Про це фракції домовилися сьогодні під час засідання погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, заслухати С.Тігіпка запропонував перший заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожем’якін. У свою чергу, глава фракції НУНС Микола Мартиненко виступив з пропозицією заслухати ще й Міністра Дмитра Табачника, оскільки С.Тігіпко і так часто виступає у ЗМІ, і його позиція з більшості питань економічного розвитку України відома. "Політрада просить розглянути питання, щоб ми заслухали Міністра Дмитра Табачника, зокрема, з питань комерціалізації освіти, платних послуг та інших тем, пов'язаних з цим напрямом", - наголосив він.

Враховуючи пропозиції двох фракцій, спікер Володимир Литвин запропонував у п'ятницю виділити по півгодини для відповідей на питання депутатів С.Тігіпкові і Д.Табачникові.

Нагадаємо, фракція Блоку Юлії Тимошенко сьогодні починає збір 150 підписів народних депутатів за відставку уряду. На думку парламентської опозиції, дії Кабміну призвели до зростання напруження у суспільстві через складну економічну ситуацію.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини