RU

Тігіпка пропонують звільнити за провали у роботі

20.05.2011, 17:36
Тігіпка пропонують звільнити за провали у роботі - Фото
0e58739ca32f910f3504a738d05cb8c4.jpg

Тігіпка пропонують звільнити за провали у роботі

Глава фракції НУНС Микола Мартиненко зареєстрував у Верховній Раді України проект постанови N8555 про звернення парламенту до Президента України щодо відставки віце-прем'єр-міністра, міністра соціальної політики і праці Сергія Тігіпка (на фото) через непрофесіоналізм і провали в соціально-економічній політиці уряду. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі фракції НУНС.

М.Мартиненко зазначив, що "останньою краплею стало чергове ігнорування Тігіпка своїх обов'язків щодо виступу перед Верховною Радою під час "година уряду". Пан Тігіпко щоразу вигадує мотиви для того, щоб не відповідати на неприємні для нього питання провалу всіх можливих реформ, за які він безпосередньо відповідає в уряді", - зазначив лідер фракції НУНС.

У пояснювальній записці до проекту постанови йдеться, що "соціально-економічна ситуація у державі стала загрозливою, рівень життя громадян постійно падає. Віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики С.Тігіпко безпосередньо відповідає за провальні проекти Податкового кодексу, пенсійної реформи, Трудового і Житлового кодексів, які "викликали значні суспільні протести і обурення".

"До того ж С.Тігіпко публічно заявляв про прагнення самому піти у відставку не пізніше літа 2011 року - оскільки побоюється подальшого падіння власного рейтингу і намагається уникнути політичної відповідальності за свою роботу на посаді віце-прем'єр-міністра України", - йдеться у пояснювальній записці.

М.Мартиненко вважає, що "необхідно якнайшвидше призначити на посаду "соціального" віце-прем'єра професійного управлінця, який буде займатися проведенням реформ в інтересах українського суспільства. "Недопустимо, щоб одна з вищих посад у виконавчій владі використовувалася для отримання політичних та інших дивідендів замість поліпшення життя наших співгромадян", - сказав М.Мартиненко.

Нагадаємо, сьогодні С.Тігіпко повинен був виступати під час "години уряду" в парламенті, але не прийшов через проблеми зі здоров'ям.

Микола Мартиненко: біографія та добірка новин>>>
Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини