RU

Тігіпка до третього місця вели російські політтехнологи

20.01.2010, 13:24

Виборчу кампанію Сергія Тігіпка обслуговували російські політтехнологи. Про це сам політик розповів на прес-конференції у Києві, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ.

"Практично у нас було дві людини. Представляли Росію два молодих хлопця. Але я можу сказати, що я і представники мого штабу працювали у колективі. Практично всі рішення приймав я особисто. Деякі технології, які пропонувалися спочатку, я від них відмовлявся", - зазначив він.

На питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, від яких конкретно пропозицій доводилося відмовлятися, С.Тігіпко сказав, що ця інформація закрита.

Водночас, відповідаючи на питання, чи задоволений він своїм результатом у 13%, С.Тігіпко відповів: "Двояке відчуття. З одного боку, це дуже багато… З іншого, у мене залишилося почуття, що більшість не голосувала внаслідок того, що ніби або не буде реалізований (Тігіпко, - ред.), або не пройде… Мені здається, що більшість просто не повірила, що Тігіпко може багато набрати".

Нагадаємо, за підсумками голосування 17 січня 2010 р. на виборах Президента України, кандидат С. Тігіпко, за попередніми даними ЦВК України, набрав 13,06% голосів виборців, посівши третє місце у гонці.

Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>
Результати виборів Президента України 17 січня 2010 р. >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини