RU

Сюмар: Кисельов на Інтері став великим розчаруванням

28.01.2013, 13:04
Сюмар: Кисельов на Інтері став великим розчаруванням - Фото
Фото: Дмитро Ларін (з facebook.com/vsiumar)
Тележурналіст Євген Кисельов не зміг в Україні продемонструвати якісну журналістику. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявила член громадської ради при телеканалі Інтер, виконавчий директор Інституту масової інформації Вікторія Сюмар, коментуючи нове шоу Справедливість з Анною Безулик на каналі, яке виходить замість шоу Велика політика з Кисельовим.

Вона зазначила, що тележурналіста часто критикували за підбір тем, які не відповідали актуальним подіям в Україні та розколювали суспільство, і, відповідно, за склад запрошених гостей. Були й відверті провокації, коли, наприклад, в День пам'яті жертв Голодомору в ефірі Великої політики смажили качку. Крім того, оглядачі стверджували, що нюанси своїх шоу Кисельов погоджував на Банковій, тісно співпрацюючи з головою Адміністрації президента Сергієм Льовочкіним і його позаштатним радником, російським політтехнологом Ігорем Шуваловим. "Все це разом, звичайно, позначилося на репутації самого Кисельова. Але головне, звичайно, це маніпуляції і тенденційний підбір експертів і гостей", - сказала Сюмар.

"На жаль, Євген Кисельов дуже розчарував. Для багатьох він був чи ще залишається журналістом-легендою. Я і сама багато років стежила за його програмами на російському телебаченні. Але він не став прикладом якісної НТВшної журналістики на українському телебаченні. Тут він, на жаль, став одним з тих, хто, скажімо так, повністю відповідав замовленням на ток-шоу сумнівної якості за рівнем вмісту", - зазначила експерт.

Говорячи про нове шоу Справедливість з Безулик, яке замінить Велику політику з Кисельовим, експерт зазначила, що Безулик "професіонал своєї справи". "За роки своєї роботи вона продемонструвала, що працює за чіткими принципами журналістських стандартів. Я вважаю, що останнє місце роботи Безулик - ток-шоу Республіка на 5 каналі - було єдиним на українському телебаченні, де автори намагалися вникнути в проблему, докопатися і з'ясувати, що і хто стоїть за проблемою, як цю проблему вирішувати і хто винен ", - говорить Сюмар.

"Я рада, що Безулик прийшла на Інтер. Цю людину не можна купити. Це той варіант якісної журналістики, який повинен бути присутнім на різних телеканалах і в різних ЗМІ", - говорить експерт.

Детальніше у статті Велика політика. Чому канал Хорошковського посварився з владою

Досьє на Вікторію Сюмар

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини