RU

Сюмар: Ахметов на відміну від Льовочкіна не грає за правилами РФ

31.05.2017, 14:58
Сюмар: Ахметов на відміну від Льовочкіна не грає за правилами РФ - Фото
Вікторія Сюмар

Глава парламентського комітету з питань інформаційної політики Вікторія Сюмар розповіла в інтерв'ю LIGA.net про те, в чому вона бачить різницю між найближчими соратниками Януковича - Льовочкіним та Ахметовим.

"Колишні регіонали грають в одну і ту саму гру - чекають, щоб в один момент представити себе як єдиних миротворців і переговірників між Києвом і Москвою. Тому вони радіють кожній дрібній невдачі України і наполегливо "не бачать" очевидних результатів, саме українських результатів", - сказала Сюмар.

Водночас вона зазначила, що, якщо, на її думку, група Льовочкіна грає за правилами Росії, то Ахметов намагається бути адекватним українському порядку денному.

"Що стосується Ахметова, то в контексті закону про квоти мені сподобалося, як телеканал Україна відреагував на зміни і пообіцяв проводити не тільки новинний, а й серіальний контент українською мовою", - сказала Сюмар.

"Це різниця між Ахметовим і Льовочкіним. Ахметов зараз не намагається грати за правилами Росії. Він розуміє, що відбувається в країні і намагається бути адекватним ситуації", - додала вона.

Також Сюмар прокоментувала тиражовану в ЗМІ інформацію про відносини Ріната Ахметова з командою Народного фронту і особисто Арсенієм Яценюком.

"Що стосується відносин Ахметова з НФ, то особисто я жодного разу не була присутньою на будь-яких зустрічах його з Яценюком або з кимось іншим з нашої команди. Про відносини з олігархами не поширюються навіть в ближньому колі, тому я про ці чутки дізнаюся від журналістів. Звичайно, в політиці і бізнесі всі один з одним знайомі і якось спілкуються. Але я свідомо ніколи не спілкувалася з жодним медіавласником, щоб зберегти дистанцію і робити законодавство в інтересах суспільства і журналістів", - сказала заступник голови Народного фронту.

Читайте повний текст інтерв'ю Вікторії Сюмар (рос.)

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини