RU

Священника УПЦ МП за сепаратизм засудили до 3 років умовно

20.03.2012, 14:08
Священника УПЦ МП за сепаратизм засудили до 3 років умовно - Фото
d2e27a19292ff119a2976cd48d73f4bf.jpg
В Ужгороді відбулося заключне судове засідання у кримінальній справі щодо зазіхання на територіальну цілісність, порушеній проти протоієрея УПЦ МП Дмитра Сидора слідчим відділом СБУ в Закарпатській області 5 грудня 2008 року. Суд засудив Сидора, відомого активіста відновлення автономії Закарпатській області, до 3 років позбавлення волі з відстрочкою виконання вироку на 2 роки, як і вимагав прокурор.

Як пише Закарпаття онлайн, крім того, суд зобов'язав Сидора виплатити штраф в сумі 1840 грн.

"В ході судового засідання відбулося кілька інцидентів. Зокрема, за перешкоджання роботі суду із зали насильно вивели "русина" Юрія Чорі, а потім міліціонерам довелося захищати кореспондента газети Дзеркало тижня. України Ярослава Галаса від інших "русинів", які накинулися на нього, коли той зробив спробу сфотографувати підсудного ", - пише видання.

Нагадаємо, русини - східнослов'янська етнічна група, яка проживає в основному в Закарпатській області України та на сході Словаччини. В енциклопедичних виданнях русинів відносять як до українців. Частина самих русинів і русинських організації вважають себе окремим народом і виступають за розширення своїх прав.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини