RU

Священиків заборонять допитувати з приводу відомостей, отриманих на сповіді

14.06.2011, 13:15
Священиків заборонять допитувати з приводу відомостей, отриманих на сповіді - Фото
e2198b02be5446974b108929a6193657.jpg

Священиків заборонять допитувати з приводу відомостей, отриманих на сповіді

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону, яким забороняється допитувати священиків з приводу інформації, отриманої ними під час сповіді. За відповідний проект змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо дотримання таємниці сповіді) N5335 проголосувало 236 карток народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, законопроектом пропонується доповнити частину 1 статті 69 КПК пунктом 6, в якому зазначається, що священослужитель не може бути допитаний як свідок з приводу відомостей, отриманих ними під час сповіді.

У чинній редакції КПК священослужитель не можуть бути допитані як свідки серед інших категорій, таких як адвокати, нотаріуси, лікарі, психологи, у тому випадку, якщо вони не звільнені від обов'язку зберігати професійну таємницю особою, яка довірила їм ці відомості.

Також пропонується, щоб адвокати, інші особи, що мають право на надання правової допомоги, нотаріуси, лікарі, психологи, не допрошувалися як свідки з приводу даних, довірених ним при здійсненні професійної діяльності, у тому випадку, якщо вони не звільнені від обов'язку зберігати професійну таємницю особою, що довірила ці відомості у письмовій формі.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини